Trilye Restaurant
 

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yap
Yorumlar
 • mert polater

  kesinlikle lezzet açısından şüpe götürmeyecek bir mutfağa sahip. Ancak kendilerini tanıtan bir site olsa daha şahane olacak..

 • Akdoğan DAĞDAĞAN

  Gerçekten Ankaranın en nezih en elit yerlerinden biri tavsiye ederim..

 • Ali Can KARABACAK

  Misafir ağırlayacağınız en güzel yerlerden birisi.

 • GÜLŞAH DİKİLİ

  Bazı anlar vardır ve o anların ölümsüzleştiren mekanlar...Sayenizde bizimde ölümsüzleşen ve hatırladıkca yüzümüzde sıcak bir gülümse yaratan anılarımız var.Bizlere kapınızı actığınız ve huzur dolu bır gece geçirmemizi sağladığınız için Teşekkür Ediyorum.Kimsenin sizi ISKALAMAMASI DİLEĞİ İLE SEVGİLERİMLE....

 • kadriye yiğit

  Ankara'nın belki de en çok İstanbul kokan bir o kadar samimi ve güzel bir restaurantı. İstanbulda da olması lazım diye düşünüyorum.

 • ali ihsan kavak

  Hayatıma girdiği an inanılmazdı.herşey çok güzel olacak derler ya.İşte o an .Hayata katığınız güzellikler aşk gibi sevgi gibi müziğin insan ruhuna katığı inanılmaz duygular gibi sizde bunu yaptığınız yemeklerle ve sunumla sağlıyorsuuz. teşekürler

 • Muzaffer Ayhan Kara m

  Ankara'da bir Gazi Mustafa Kemal havası -her şeye karşın- bir de Trilye'nin güvenli sıcak renkli dost ortamı... Süreyya ve Mahmure'nin başka emek verenlerin çizdiği bu tablo nadide bir eser olarak Ankara'ya değer katıyor. Ankara'da Trilye sadece balık ve diğer deniz ürünleri değil çok şey demek. Başkentin hayatına katılan bir anlam... Ayrıca biz İstanbullular'ın Ankara'ya yolu düşünce sığındığı bir az bulunur liman. İyi ki varsın Trilye; Süreyya-Mahmure Üzmez; iyi ki varsınız... Ve ben ne kadar şanslıyım ki "Trilye" adlı öyküyü daha filizlerinden itibaren adım adım biliyorum.

 • murat sezgin

  Süreyya kardeşim merhaba İnternette haber okurken adını ve rest.ilgili bilgileri okudum.Fırsat bulursam ziyaretine geleceğim.Sana başarılar ve mutluluklar dilerim.

 • tolga akıncı

  ankaraya yılda sadece bir kaç kez gelme fırsatı bulabiliyorum ama her geldiğimde trilyeye ugramadan ayrılamıyorum. en çok ilgimi çeken trilyede çalışanların dürüst ve temizliğe sonderece önem vermeleri çok hoşuma gitti. bir balık ancak bu kadar lezletli olabilir. tüm servis personeline çok çok teşekürederim...ve ayrıca istanbulda yaşıyorum ve istanbuldada bir trilyenin olmasını çok isterim. en kısa zamanda görüşmek üzere..

 • Cem - Nuran DALGÜN

  Sevgili Süreyya Bey ve Mahmure Hanım Az önce restoranınızdan geldik eşimle. Bu gece bizim 25. evlilik yıldönümümüzdü. Gerçekten muhteşemdi herşey. Öncelikle bizimle ilgilenen Hakan Bey'e de çok teşekkür ediyoruz. Yediklerimize gelince.. Lakerda ve Kalamar Tava evde ya da başka yerde yemediğimiz türdendi. Hele lakerda çok çok çok mükemmeldi. Daha sonra yediğimiz dil şiş ise dört dörtlüktü. Yemeğin sonunda Hakan beyin evlilik yıldönümüz için hazırlamış olduğu sürpriz hediye (üzerinde resmimizin olduğu bir şişe şarap ve çikolata soslu sufle) ise gecenin doruk noktasıydı. Sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Umarım bir sonraki yıldönümümüzde de aranızda oluruz.

 • Ş.Erol Altınok

  Balıkların nefaseti sürprizlerle bezenmiş servis personelin nezaketi ve yakın ilgisi temizlik sıcak atmosfer... bir mekan ancak bu kadar muhteşem olur. İstanbullu dostların hayıflanacağı kadar var. Bizim hayatımıza (ve her yerde anlattığım için tüm arkadaşlarımın hayatlarına) bu ciddi kenti Trilye'yi armağan ederek deniz meltemleri ile doldurduğu için değerli büyüğümüz Süreyya Bey'e ve eşi değerli hanımefendi Mahmure Hanım'a Ankara çok şey borçludur. Sevgi ve saygılarımla.

 • yeliz atici

  hayatimda yedigim en guzel cinekop - hala tadi damagimda! - aldigimiz nazik hizmet yedigim inanilmaz tatli (leblebi tatlisi!) ertesi sabah gordugum herkese anlatmama ve cevremdeki herkesi bu guzel restoranda agirlama istegi duymama neden oldu! her sey cok guzeldi.. cok tesekkur ederiz!