Trilye Restaurant
 

ÖDÜLLER

En İyi Balık RestoranıEn İyi Balık Restoranı

Bağımsız Tüketici Değerlendirmeleri, 2018 yılının en iyilerini belirledi. Yıl boyunca farklı gün ve zamanlarda, geziciler tarafından incelenip, özgün kategorilerde ve kriterlerde yapılan puanlama sonucunda Trilye Restoran, "En İyi Balık Restoranı" ödülüne layık görüldü.

İncili Gastronomi Rehberiİncili Gastronomi Rehberi

Bu yıl ikincisi yayınlanan İncili Gastronomi Rehberi, Türkiye genelinde çeşitli şehirlerde yemekseverlere yol göstermek amacıyla bir rehber olarak hazırlandı. Geçtiğimiz sene en yüksek 4 inci iken bu sene bu derecelendirme 5 inci ile başladı. 4 inci alan 30 restorandan bir tanesi olan Trilye Restoran’ın ödülünü Süreyya Üzmez ve Koray Üzmez, Karaca Grup İcra Kurulu Üyesi Galip Bağcı’nın elinden aldı.

Ankara MekanıAnkara Mekanı

Başkent Ankara'ya "Ankara Mekanı" alanında yapmış olduğu eşsiz hizmet ve katkılarından dolayı Trilye Restoran'a Ankara Kulübü Derneği tarafından ödül verildi.

En İyi İşletme ÖdülüEn İyi İşletme Ödülü

Londra’da bulunan Summit of Leaders kuruluşu tarafından 2014 yılında “En İyi İşletme” ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Hotel ve Restaurant Kalite ÖdülüUluslararası Hotel ve Restaurant Kalite Ödülü

Madrid’deki Global Trade Leaders Club tarafından 2014 yılı “Uluslararası Otel & Restoran Kalite Ödülü”nün sahibi oldu.

Beef and Fish Restaurant AwardsBeef and Fish Restaurant Awards

Beef and Fish dergisi 2014 yılının En İyi Balık ve En İyi Et Restoranlarını ödüllendirdiği bir gece düzenledi. Trilye Restoran, Ankara’nın tek temsilcisi olarak “En İyi 10 Balık Restoranı” listesinde yer aldı.

lianorg.com - Tripadvisorlianorg.com - Tripadvisor

Dünyadaki seçkin gezgin bilgilendirme sitelerinden lianorg.com adresinde yapılan oylama sonucu 2014 ve 2015 yılında "En Çok Tercih Edilen Restoranlar” listesinde yer almıştır.

Dünyanın en kapsamlı gezgin ve seyahat sitesi olan Tripadvisor tarafından 2013 ve 2014 yıllarında “Mükemmeliyet Sertifikası” almıştır.