Trilye Restaurant
 

PRESS

İki ayda iki ödül

İki ayda, iki uluslararası ödül kazanan Trilye Restoran’ın sahibi Süreyya Üzmez, ödüllerin Trilye için “uzun bir yolculuğun ilk adımı” anlamına geldiğini belirterek, “Artık bu saatten sonra uyku yok, durmadan çalışmak zorundayız” dedi.

Nisan ayında Londra’da bulunan Summit of Leaders kuruluşu tarafından “En İyi İşletme” ödülüne layık görülen Trilye Restoran, son olarak Uluslararası Sokrat Komitesi’nden de ödül aldı. Restoran sahibi Süreyya Üzmez ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Beni bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Biz, denizden yüzlerce kilometre uzaklıkta, Türkiye’nin başkenti Ankara’da çok kaliteli hizmet veren bir balık lokantasıyız. Bu ödül bize daha büyük sorumluluk yüklüyor. Daha çok çalışacağız” dedi. Sokrat ödülü ingiltereden Ankara’ya gelip de Trilye’de yemek yiyenlerin, komiteye yaptığı öneri üzerine veriliyor.

Trilye daha önce de internet dünyasının tanınan gezi bilgilendirme sitelerinden lianorg.com adresinde yapılan oylama sonucu” 2014’ün En Çok Tercih Edilen Restoranları” listesine girmişti. Listede, 44 Avrupa ülkesindeki 516 şehrin restoranları yer alıyor. Dünyanın en çok tıklanan seyahat sitelerinden Tripadvisor’dan da hem 2013 yılında, hem de 2014 yılında, konukların yorumları ve derecelendirmeleri çerçevesinde “Mükemmeliyet Sertifikası1 aldı.